randstad Warszawa jerozolimskie 93

Al. Jerozolimskie 93 (wejście od Nowogrodzkiej)
02-001 Warszawa
Polska

godziny otwarcia biura

Od lat, niezmiennie, pomagamy w znalezieniu satysfakcjonującej pracy – po prostu! Każdego Kandydata traktujemy indywidualnie, wsłuchujemy się w jego potrzeby, oczekiwania i marzenia. W myśl naszego hasła, widzimy przed sobą przede wszystkim człowieka, nie tylko jego CV. Wierzymy, że dobra praca to taka, która idealnie pasuje do konkretnej osoby. Takiej pracy Ci życzymy i taką zamierzamy Ci przedstawić. Zapraszamy Cię we wspólną zawodową podróż!

 

Buduj z nami swoją karierę

Szukasz pracy w dużych międzynarodowych korporacjach? Chcesz rozbudowywać swoje kwalifikacje i zdobywać nowe doświadczenia zawodowe? Wprowadzimy Cię na najlepszą ścieżkę kariery! Współpracujemy z największymi firmami zlokalizowanymi w centrum Warszawy, w Śródmieściu, na Woli, Ochocie, Żoliborzu.

 

Nasze specjalności

  • Z miejsca znajdziemy Ci obiecujące stanowiska biurowe w rozmaitych działach firm naszych klientów.
  • Czujesz, że najlepiej spełnisz się w obsłudze klienta – bezpośredniej lub telefonicznej? Doskonale! To kolejna z naszych specjalności.
  • A może szukasz solidnej pracy w back office, dziale customer service lub na stanowisku asystenckim? Jeśli tak, jesteś w najlepszych rękach!
  • Prowadzimy również rekrutacje do pracy tymczasowej oraz do pracy bezpośrednio u naszych klientów.

 

Gdzie nas znajdziesz?

Nasze biuro Randstad Centrum działa przy ulicy Aleje Jerozolimskie 93 (wejście od ul. Nowogrodzkiej). Bez problemu dojedziesz do nas autobusem, tramwajem (przystanek Dworzec Centralny) lub zaparkujesz pod samym biurem. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:30. Zapraszamy Cię na kawę i rozmowę o przyszłości – Twojej i Twoich bliskich.

Wolisz skontaktować się z nami online? Nie ma sprawy! Wyślij nam CV lub inną miłą wiadomość na adres e-mail podany w stopce po lewej stronie.

W biurze czy online – nie możemy się Ciebie doczekać!

 

rekrutacje >>

outsoucing kadr i płac >>

outsoucing transportu >>

outsourcing pracowniczy >>

doradztwo HR >>

outsourcing IT >>