randstad Warszawa puławska

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa
Polska

godziny otwarcia biura

Od lat, niezmiennie, pomagamy Kandydatom w znalezieniu satysfakcjonującej pracy – po prostu! Każdego Kandydata traktujemy indywidualnie, wsłuchujemy się w jego potrzeby, oczekiwania i marzenia. W myśl naszego hasła, widzimy przed sobą przede wszystkim człowieka, nie tylko jego CV. Wierzymy, że dobra praca to taka, która idealnie pasuje do konkretnej osoby. Takiej pracy Ci życzymy i taką zamierzamy Ci przedstawić. Zapraszamy Cię we wspólną zawodową podróż!

 

Buduj z nami swoją karierę!

Szukasz pracy w dużych międzynarodowych korporacjach? Chcesz zdobywać nowe kwalifikacje oraz doświadczenia zawodowe? Wprowadzimy Cię na najlepszą ścieżkę kariery!

 

Nasze specjalności

  • Znajdziemy Ci obiecujące stanowiska biurowe w rozmaitych działach firm naszych Klientów.
  • Zaproponujemy Ci również bogaty wybór ofert na stanowiska magazynowe, produkcyjne oraz techniczne.
  • Prowadzimy także rekrutacje do pracy tymczasowej oraz do pracy bezpośrednio u naszych Klientów.

 

Gdzie nas znajdziesz?

Nasze biuro mieści się na Mokotowie, przy ul. Puławskiej 182. Bez problemu dojedziesz do nas autobusem, metrem (stacja Metro Wilanowska) i tramwajem lub zaparkujesz pod samym biurem. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zapraszamy Cię na kawę i rozmowę o przyszłości – Twojej i Twoich bliskich.

Wolisz skontaktować się z nami online? Nie ma sprawy! Wyślij nam CV lub inną miłą wiadomość na adres e-mail podany w stopce po lewej stronie.

W biurze czy online – nie możemy się Ciebie doczekać!

 

rekrutacje >>

outsoucing kadr i płac >>

outsoucing transportu >>

outsourcing pracowniczy >>

doradztwo HR >>

outsourcing IT >>