randstad Warszawa

ul. Zamoyskiego 51 A
03-801 Warszawa
Polska

godziny otwarcia biura

Od 2009 roku pomagamy naszym Kandydatom w znalezieniu pewnej, satysfakcjonującej i atrakcyjnej pracy. Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie. Wsłuchujemy się w jego potrzeby, oczekiwania i marzenia. W myśl naszego hasła, widzimy przed sobą przede wszystkim człowieka, nie tylko jego CV. Wierzymy, że dobra praca to taka, która idealnie pasuje do konkretnej osoby. Takiej pracy Ci życzymy i taką zamierzamy Ci przedstawić. Zapraszamy Cię we wspólną zawodową podróż!

 

Nasze specjalności

Specjalizujemy się w zatrudnianiu naszych Kandydatów na stanowiska:

  • magazynowe,
  • produkcyjne,
  • techniczne,
  • biurowe.

Jeśli więc szukasz pracy jako magazynier, operator wózka widłowego, operator maszyn przy produkcji czy asystent/-ka w biurze, jesteś w najlepszym możliwym miejscu. Możemy zaproponować Ci zarówno pracę tymczasową, jak i stałą, z zatrudnieniem bezpośrednio u pracodawcy – jedno i drugie to nasza specjalność.

 

Z nami pracujesz u najlepszych!

Wśród naszych kontrahentów są m. in. Wedel czy IKEA. Współpracujemy z firmami zlokalizowanymi w Warszawie i okolicach, także tymi położonymi w takich miastach, jak Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock czy Białystok.

 

Gdzie nas znajdziesz?

Nasze biuro mieści się przy ul. Zamoyskiego 51A, naprzeciwko fabryki Wedla. Bez problemu dojedziesz do nas autobusem, metrem (stacja Stadion Narodowy) i tramwajem lub zaparkujesz pod samym biurem. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zapraszamy Cię na kawę i rozmowę o przyszłości – Twojej i Twoich bliskich.

Wolisz skontaktować się z nami online? Nie ma sprawy! Wyślij nam CV lub inną miłą wiadomość na adres e-mail podany w stopce po lewej stronie.

W biurze czy online – nie możemy się Ciebie doczekać!

 

rekrutacje >>

outsoucing kadr i płac >>

outsoucing transportu >>

outsourcing pracowniczy >>

doradztwo HR >>

outsourcing IT >>