czym jest praca praca tymczasowa.

randstad

oferujemy Tobie pracę tymczasową w wielu międzynarodowych i polskich przedsiębiorstwach

administracyjno-biurowe

stanowiska recepcyjne, stanowiska asystenckie, telemarketer, pomoc biurowa

znajdź ofertę dla Ciebie

stanowiska produkcjne

operator wózka widłowego, operator linii produkcyjnej, pakowacz, magazynier, pomoc magazyniera, kierowca

znajdź ofertę dla Ciebie

obsługa klienta

doradca klienta, lider, kierownik sekcji, specjalista ds. analiz, specjalista ds. monitoringu

sprzedaż i marketing

przedstawiciel handlowy, sprzedawca/kasjer, merchandiser z obszaru finansów i księgowości

stanowiska specjalistyczne

zatrudnimy Cię na czas trwania projektów, ale również na czas nieokreślony lub na zasadach kontaktu.

dlaczego warto?

  • szybkość

    jeśli szukasz pracy od zaraz – to jest rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Zamówienia od naszych klientów realizujemy w ciągu 1-2 dni, a czasem nawet kilku godzin.

  • bezpieczeństwo

    praca tymczasowa w randstad to gwarancja legalnego zatrudnienia i terminowej wypłaty wszystkich należnych Ci świadczeń.

  • doświadczenie

    szansa zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanych firmach
    i uzyskania nowych kwalifikacji.

  • możliwości rozwoju

    wielu naszych Klientów zatrudnia u siebie najlepszych pracowników tymczasowych.

  • elastyczność

    masz możliwość pracy w różnym wymiarze godzin
    (np. pełen etat, praca weekendowa, pół etatu – zależnie od konkretnej oferty)

  • dopasowanie

    nasi konsultanci zaproponują Ci stanowisko pracy adekwatne do Twoich oczekiwań i kwalifikacji. Możliwość przekwalifikowania zawodowego, również dla studentów

jak przebiega rekrutacja?

  • rejestracja i aplikowanie na oferty pracy
  • rozmowa kwalifikacyjna
  • decyzja i umowa

masz pytania?

  • z kim podpisuję umowę?

    jako pracownik tymczasowy, zawierasz umowę z agencją zatrudnienia randstad, która pozostaje Twoim formalnym pracodawcą.

  • jak długo trwa umowa?

    najczęściej zawieramy umowę o pracę na czas określony, albo umowę o pracę na czas wykonywania określonej pracy.

  • czy umowa jest zawsze tymczasowa?

    W wyjątkowych przypadkach, na niektóre stanowiska możemy Ci zaproponować również umowę cywilnoprawną.

  • jakie mam obowiązki?

    od momentu podpisania umowy zostajesz pracownikiem tymczasowym randstad, jednak swoje obowiązki wykonujesz w firmie będącej naszym Klientem.

  • zawsze odpowiemy na Twoje pytania

    po podpisaniu umowy otrzymasz od swojego konsultanta randstad wszelkie niezbędne informacje dotyczące nowej pracy. Randstad będzie także odpowiedzialny za wszystkie kwestie administracyjne (naliczenie i wypłata wynagrodzenia, odprowadzenie podatku oraz składek ZUS) oraz za przekazywanie Ci wszelkich dokumentów związanych z zatrudnieniem.