wgryź się w zawód rekrutera

Dołącz do Programu Stażowego Randstad!

Chcesz razem z nami zdobywać zawodowe szczyty i podbijać serca innych ludzi? Zależy Ci, aby Twoja praca miała znaczenie – nie tylko dla Ciebie, ale i innych? Zapraszamy na pokład!

aplikuj

damy Ci przestrzeń do działania...

Spokojnie, nie rzucimy Cię na głęboką wodę – zamiast tego nauczymy płynnie poruszać się w branży HR. Czekamy na Twoje świeże pomysły i śmiałe, samodzielne projekty. Bo kto powiedział, że pierwszych kroków w zawodzie nie można wykonywać z przytupem?

...ale i wsparcie innych

Od pierwszego dnia będzie Ci towarzyszył Buddy Stażowy. To Twój doświadczony opiekun i kompan w całej przygodzie. Nauczy Cię zawodu rekrutera, a przy okazji opowie najśmieszniejsze biurowe anegdoty. Możesz zapytać go o wszystko: od tego, kiedy przypada następny Pizza Day po to, jakie są sekrety udanej rekrutacji i gdzie szukać ostatniej deski ratunku, czyli działu IT.

uwolnimy Twój potencjał

Pomożemy Ci odkryć i wykorzystać Twoje najmocniejsze strony. Dzięki szkoleniom i współpracy z najlepszymi nauczysz się budować długotrwałe, zaufane relacje z klientami. A jeśli poczujesz, że drzemie w Tobie potencjał lidera, staż będzie dla Ciebie wspaniałym startem w kierunku przyszłej kariery managarskiej.

a po pracy

Nie raz spotkamy się na wspólnych wyjściach integracyjnych, zrobimy razem coś dobrego dzięki projektom wolontariarckim, a kto wie – może nawet będziemy świętować zdobycie przez Ciebie tytułu Pracownika Roku?

naprawdę warto -
i to nie tylko nasze zdanie

„Staż w Randstad był dla mnie świetnym zawodowym startem. Wszystkiego uczyłam się w praktyce, od kolegów oraz koleżanek z zespołu. Stopniowo, w miarę własnych możliwości, mierzyłam się z nowymi wyzwaniami. Elastyczne godziny pracy umożliwiły mi pogodzenie studiów z zawodowym rozwojem – mogłam w tym samym czasie spełniać się w kilku obszarach. Od pierwszych dni miałam poczucie, że to, co robię, ma realne znaczenie, a duża doza swobody i odpowiedzialności dodatkowo mnie motywowała i dawała mnóstwo satysfakcji z pracy. Randstad to pozytywne miejsce, pełne przyjaznych ludzi i idealnych warunków do rozwoju. Naprawdę czujesz, że możesz rozwinąć tu skrzydła.”

Paulina
Absolwentka Programu Stażowego
Randstad Professional Gdańsk

od aplikacji do samodzielnej rekrutacji, czyli Twoja droga w Randstad

Dołącz do stażu
w jednym z siedmiu miast