dobre, bo wrocławskie – wspieramy wrocławski świat biznesu

Atuty wrocławskich firm – tych doskonale znanych i dopiero startujących – oraz ich innowacyjne pomysły. Zapoznać się z nimi będą mogli nie tylko ludzie ze świata biznesu, ale też wrocławianie zainteresowani efektami działalności lokalnych przedsiębiorstw. W czwartek 14 grudnia we Wrocławskim Centrum Konferencyjnym przy Hali Stulecia konferencja Made in Wrocław  - pierwsze takie wydarzenie w stolicy Dolnego Śląska. Wezmą w nim udział także eksperci Randstad.

Made in Wrocław to z jednej strony konferencja dla biznesu – swoista platforma wymiany doświadczeń, na której spotkają się przedsiębiorcy z wieloletnią praktyką oraz twórcy start-upów. Z drugiej strony będzie to wydarzenia otwarte dla wszyscy mieszkańców Wrocławia, którzy chcą poznać firmy ze stolicy Dolnego Śląska, przyjrzeć się proponowanym przez nie innowacjom.

14 grudnia, 9:00, wrocław, hala stulecia

W trakcie wydarzenia specjaliści Randstad będą towarzyszyć wrocławianom w poszukiwaniu nowych szans rozwoju na innowacyjnym dolnośląskim rynku pracy. Podpowiedzą m.in. jak rozmawiać z pracodawcami z sektora nowoczesnych technologii, profesjonalnie przygotować się do spotkań rekrutacyjnych i skutecznie prezentować swoje umiejętności przed przyszłymi szefami.

Targi to także okazja, by skosztować lokalnych specjałów w strefie gastronomicznej, wziąć udział w konkursach z nagrodami oraz zapoznać się z projektem Smart City, dzięki któremu Wrocław buduje przyjazną przestrzeń oferującą wysoką jakość życia.

Organizatorami konferencji Made in Wrocław są miasto Wrocław oraz Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. Randstad Polska jest partnerem wydarzenia.

Więcej informacji na stronie wydarzenia »

 
< powrót do poprzedniej strony