eksperci randstad polska i randstad sourceright na konferencji ABSL w poznaniu

total workforce, diversity&inclusion i start-upy w SSC/BPO, ITO i R&D

Globalni liderzy usług HR, Randstad Polska i Randstad Sourceright, po raz kolejny są partnerami 9. dorocznej Konferencji ABSL, skierowanej do firm z sektora centrów usług wspólnych i nowoczesnych usług dla biznesu, która w dniach 6-8 czerwca odbędzie się w Poznaniu. W czasie konferencji eksperci Randstad Sourceright podczas interaktywnych paneli dyskusyjnych mówić będą o aktualnych trendach rynkowych i rozwiązaniach w zakresie total workforce oraz strategiach zarządzania różnorodnością w organizacji. Chief Technology Innovation Officer Marcin Sieńczyk z Randstad Polska jako juror konkursu ABSL Start-up Challenge wesprze swoją wiedzą i doświadczeniem wybór najlepszego start-upu.

English version of this article »

Sesja “Enterprise Forward — creating total workforce agility”
7 czerwca, godz. 15:05
Rachid Schmitz, director of international accounts z Randstad Sourceright podpowie uczestnikom konferencji, w jaki sposób pracodawcy mogą przełamywać tradycyjne silosowe spojrzenie na organizację oraz zacierać geograficzne granice, aby pozyskiwać talenty konieczne do rozwoju swoich firm. Od praktycznej strony spojrzy na to natomiast Maarten Hansson, global head of workforce strategy w Philipsie. W części panelowej do dyskusji dołączy Agnieszka Orłowska, director of EMEA customer experience i szefowa wrocławskiego biura Google.

Sesja “People: D&I”
8 czerwca, 11:00
Senior vice president w Randstad Sourceright, Simone Groeneveld, weźmie udział w dyskusji na temat sposobów efektywnego wykorzystania potencjału różnorodności w organizacji oraz roli kobiet w przywództwie. Wiedzą ekspercką w tym panelu podzielą się również przedstawiciele HR Roche Global IT Solution Centre i Hewlett Packard.

Start-up Challenge
8 czerwca, 12:40
Chief Technology Innovation Officer w Randstad Polska, Marcin Sieńczyk, jest natomiast jednym z jurorów tegorocznej edycji ABSL Start-Up Challenge – konkursu, w którym nagradzane są najciekawsze innowacyjne rozwiązania dla firm z sektora centrów usług wspólnych i nowoczesnych usług dla biznesu, tworzone przez polskie start-upy. W tej grupie z roku na rok pojawia się coraz więcej rozwiązań usprawniających procesy HR w firmach z sektora. W trakcie Konferencji ABSL poznamy wyniki konkursu.

Uczestnicy wydarzenia będą też mogli spotkać się z ekspertami Randstad Polska i Randstad Sourceright na stoisku. Będzie to okazja do wymiany opinii, zdobycia cennej wiedzy i konsultacji rozwiązań w swojej organizacji. Odwiedzający stoisko będą mieli możliwość przejść ocenę strategii firmy w zakresie zarządzania talentami oraz skuteczności ich pozyskiwania na obecnym rynku pracy.
 
Więcej szczegółów na temat 9. dorocznej Konferencji ABSL, w tym pełną agendę można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.

< powrót do poprzedniej strony