gdy przebieg kariery staje się inspiracją dla następnego pokolenia

 

Marzenie Roba Smedleya, głównego inżyniera w zespole Williams Martini Racing, zrodziło się, gdy w wieku jedenastu lat po raz pierwszy był na wyścigu z ojcem. Ale nie interesował go splendor towarzyszący kierowcom. Wiedział, że chce być inżynierem.
Obecnie Randstad w partnerstwie z Williams w ramach Randstad Williams Engineering Academy stara się tworzyć środowisko, w którym inspiracje młodych ludzi można przekuć na ich przyszłe kariery w zawodach inżynierskich. Dla Randstad i Williams ta akademia to nasz wkład w rozwój tej dziedziny, a także wsparcie w świadomym budowaniu kariery zawodowej. „To są ludzie, którzy przyjdą na nasze miejsca” - przyznaje Rob.

Randstad jest oficjalnym partnerem zespołu Williams Martini Racing Team od 2006 roku. Nasza współpraca opiera się na wspólnych wartościach i determinacji, by osiągnąć konkretne wyniki – ich podstawą są ludzie, których zatrudniamy. To partnerstwo poszerza naszą fachową wiedzę w zakresie procesu rekrutacji na stanowiska inżynierskie, a także pomaga poszukującym pracy inżynierom znaleźć jak najlepsze miejsca pracy.

< powrót do poprzedniej strony