polscy specjaliści IT zmierzą się z kolegami z całego świata

randstaditchallenge.com

Programiści i deweloperzy z 6 krajów świata, w tym z Polski, już 16 października skonfrontują swoje umiejętności i wiedzę w interaktywnym teście przygotowanym przez światowej klasy ekspertów od technologii informatycznych, programowania i analizy danych. Autorami pytań są specjaliści, którzy na co dzień pracują dla utytułowanego zespołu Formuły 1 – Williams Racing Team. W każdej z lokalnych edycji konkursu na najlepszych i najszybszych czekają nagrody, m.in. gadżety związane z zespołem i dwuosobowy wyjazd na zawody F1.

rusza randstad IT challenge

Zagadnienia związane z wdrażaniem najnowocześniejszego oprogramowania, wydajnością rozwiązań informatycznych i bezpieczeństwem – tego między innymi dotyczą pytania, na które równocześnie będą mogli odpowiadać uczestnicy testu z Grecji, Holandii, Polski, Szwecji, Węgier i USA. Zadania konkursowe przygotowali wspólnie specjaliści z Randstad i informatycy, którzy pracują dla Williams Racing Team – zespołu Formuły 1.

Przed uczestnikami IT Challenge 3 etapy z pytaniami i zadaniami do rozwiązania. Pierwszy etap rusza 16 października 2017 roku na stronie www.randstaditchallenge.com. Aby zwyciężyć w poszczególnych częściach, należy udzielić jak najwięcej poprawnych odpowiedzi i zrobić to w jak najkrótszym czasie. Uczestnik, który we wszystkich trzech etapach popełni najmniej błędów i będzie jednocześnie najszybszy, zdobędzie nagrodę główną – wyjazd na zawody Formuły 1.

Wyniki konkursu IT Challenge poznamy na przełomie marca i kwietnia. Wtedy też przekonamy się, czy polscy uczestnicy pokonali swoich kolegów po fachu z innych krajów. Przez cały czas trwania testu zawodnicy będą też mogli zapoznać się z najlepszymi ofertami pracy skierowanymi do specjalistów od IT, ale także dla studentów i absolwentów kierunków informatycznych.

Randstad jest partnerem Williams Racing Team od 2006 roku. Oba zespoły nie tylko wspólnie organizują testy dla inżynierów i specjalistów IT, ale także powołali Randstad Williamst Engineering Academy, program edukacyjny skierowany do najlepszych studentów – łączy on wsparcie merytoryczne najlepszych ekspertów zespołu Williamsa z doradztwem zawodowym specjalistów Randstad.

< powrót do poprzedniej strony