porozmawiajmy o perspektywach na śląskim rynku pracy - jesteśmy na pulsHRday

Spotykamy się z kandydatami, z naszymi partnerami biznesowymi głównie po to, by porozmawiać o wyzwaniach rynku pracy, o tym, jak wspólnie możemy sobie poradzić z sytuacją na tym rynku - podkreśla w rozmowie z portalem PulsHR menadżer regionu w Randstad Polska Katarzyna Fojcik. Okazją do rozmowy jest jedno z największych wydarzeń branży HR na Śląsku - PulsHRDay.

targi ruszają 15 listopada

W wydarzeniu, które 15 listopada 2017 roku odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym tuż obok katowickiego Spodka, wezmą udział specjaliści z branży, przedstawiciele firm rekrutacyjnych, pracownicy działów kadr ze śląskich przedsiębiorstw, menadżerowie firm z regionu i kandydaci. Dla części z nich może to być pierwszy krok w budowaniu kariery i rozwoju osobistym. 

Dlatego nie zabraknie tam także wsparcia ekspertów Randstad, z którymi kandydaci będą mogli porozmawiać o zawodowych perspektywach, a przedsiębiorcy o wyzwaniach związanych z rekrutacjami. W samo południe Michał Ujma i Bartosz Roszkowski – Senior Branch Managerzy z Randstad – spróbują odpowiedzieć na pytanie, dlaczego pracownik fizyczny zarabia dziś często więcej niż specjalista. Podpowiedzą jak i gdzie skutecznie szukać pracy. Wskażą też umiejętności szczególnie doceniane na rynku.

Więcej informacji znaleźć można w artykule w portalu PulsHR »

< powrót do poprzedniej strony