Randstad polskim partnerem badania Deloitte na temat trendów w HR

Rusza V edycja corocznego, globalnego badania Deloitte na temat trendów w zarządzaniu kapitałem ludzkim. Odbywa się także w Polsce, a jego lokalnym partnerem jest Randstad. Adresatami inicjatywy są członkowie zarządów, dyrektorzy i szefowie działów personalnych z całego świata, a celem jest poznanie ich zdania na temat kwestii wykorzystania talentów, przywództwa i zarządzania w organizacjach. Efekty badania mają pomóc określić najważniejsze strategie i trendy w HR w 2017 roku i w kolejnych latach.

- Raport o trendach w HR cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem profesjonalistów z branży z uwagi na jego wszechstronność, kompleksowe podejście oraz unikalną wiedzę, którą dzielą się podczas wypełniania ankiet kluczowi menażerowie odpowiedzialni za zarządzanie talentami z całego świata – mówi Michał Olbrychowski, Dyrektor Communications Consulting CE w Deloitte.

Każdy uczestnik, zaproszony do udziału w badaniu, otrzyma raport. Będzie też mógł zapoznać z analizami przygotowanymi przez ekspertów, bo – jak wyjaśnia Menedżer Regionalny Randstad Professionals, Michał Tarnowski – wiemy doskonale, jak ważna dla osób zarządzających obszarem HR jest rzetelna wiedza o trendach na rynku pracy. Uzyskiwanie wglądu w szerszy kontekst rynku nabiera szczególnego znaczenia w sytuacji zmieniającej się rzeczywistości biznesowej – dodaje.

Szczegółowych informacji na temat możliwości udziału w badaniu udziela Luiza Smolak

< powrót do poprzedniej strony