randstad z nagrodą outsourcing stars 2016 w kategorii HR/rekrutacja

Randstad Polska to niekwestionowany lider w kategorii HR/rekrutacja w branży nowoczesnych usług dla biznesu – orzekli jurorzy prestiżowej gali Outsourcing Stars 2016. Nagrodę przyznali przede wszystkim za wzrost liczby zakończonych projektów rekrutacyjnych oraz zwiększenie portfela klientów.

Organizatorzy gali, która 31 stycznia odbywała się w Lublinie, doceniają wkład Randstad Polska w rozwój sektora SSC/BPO w Polsce oraz efektywne wspieranie integracji środowiska biznesowego. „W 2016 roku skutecznie wsparliśmy rozwój karier zawodowych ponad 2 tysięcy specjalistów i menedżerów” – podkreśla Michał Tarnowski, Regional Manager Randstad Professionals, który odebrał nagrodę z rąk organizatorów.

Randstad nie tylko efektywnie wspiera klientów w poszukiwaniu najlepszych talentów, ale też szczegółowo analizuje ten sektor rynku w Polsce. Przy udziale ekspertów Randstad powstają raporty na temat rynku pracy w SSC/BPO w kraju oraz w poszczególnych metropoliach. Swoją wiedzą dzieli się m.in. w czasie Outsourcing Breakfasts – serii spotkań firm z sektora w polskich miastach.

Swoimi doświadczeniami Randstad dzielił się także w czasie towarzyszącego lubelskiej gali The BSS Forum – międzynarodowego spotkania sektora usług dla biznesu, w którym udział brało 300 liderów tej branży z całego świata. Specjaliści Randstad rozmawiali z przedsiębiorcami o perspektywach sektora w Polsce i wyzwaniach związanych z pozyskiwaniem najlepszych talentów.

Nagrody Outsourcing Stars są przyznawane po raz czwarty. W tym roku w 12 kategoriach. Organizatorem gali i konferencji jest Fundacja Pro Progressio, która zajmuje się rozwojem sektora nowoczesnych usług dla biznesu, uznana przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych za najlepszą organizację otoczenia biznesu w roku 2016.

< powrót do poprzedniej strony