siła technologii i otwartość na drugiego człowieka. co oznacza nowe hasło randstad?

Human Forward – dwa słowa, które najlepiej charakteryzują to, jak Randstad działa dziś i jak zamierza działać w najbliższej przyszłości. Siłę współczesnej technologii łączymy z naszą otwartością na drugiego człowieka, by tworzyć przestrzeń, która będzie bardziej przyjazna ludziom. Od początku października hasło Human Forward towarzyszy zespołom Randstad w 39 krajach świata, w których działamy.

Nieustanne przemiany technologiczne w istotny sposób wpływają na nasze życie, pracę i wzajemne relacje. Ma to także znaczenie dla firm rekrutacyjnych. Liczne cyfrowe rozwiązania i nowe narzędzia zmieniły sposób w jaki poszukujemy pracy lub szukamy pracowników. Zmienia się także rola, jaką Randstad odgrywa w tej przestrzeni.

tech&touch

Dziś świat funkcjonuje 24 godziny na dobę, tak też działają kandydaci i klienci – oczekują dostępu do usług w każdym miejscu, o każdej porze i z każdego urządzenia. Odpowiedzią na to jest strategia Tech&Touch, która uwzględnia i wykorzystuje zmiany technologiczne, ale jednocześnie czerpie z tego, co jest istotą branży rekrutacyjnej. Bowiem nasze doświadczenia uczą, że to nie dane i algorytmy budują prawdziwe relacje, ale coś znacznie bliższe człowiekowi: empatia, intuicja i instynkt. Takie podejście zapoczątkowało podróż, w której chcemy wspólnie kształtować nową rolę Randstad na rynku pracy: wspieranie klientów i kandydatów w rozwijaniu ich prawdziwego potencjału.

zmiany, dzięki którym jesteśmy bliżej Ciebie

Co Human Forward oznacza w praktyce? Technologie mają pomagać w codziennej pracy zespołów Randstad, ułatwiać naszą organizację, usprawniać przygotowanie dokumentacji, czy procesy rekrutacyjne. Dzięki temu zyskujemy czas, by usiąść z kandydatem przy filiżance kawy, poznać go i porozmawiać o tym, co będzie najlepsze dla rozwoju jego ścieżki zawodowej.

Technologie sprzyjają też wygodzie kandydatów. Telefonicznie, przez komunikator internetowy, za pomocą wideoczatu – tak też można dziś szukać pracy. Nie ogranicza nas odległość, nie ograniczają nas godziny pracy naszych specjalistów. Czasem wystarczy kilka kliknięć, by wziąć udział w rekrutacji, która odmieni zawodowe życie. Ale jednocześnie nadal kandydaci będą mogli o swoich perspektywach porozmawiać tuż za rogiem, przechodząc po drodze i zaglądając do jednego z ponad 140 biur Randstad w Polsce.

Wiemy, że technologie mogą wspierać nas w naszym codziennych zadaniach, ale historia Randstad wyraźnie pokazuje, że to budowanie relacji jest najważniejszym elementem naszej działalności. Dzięki naszemu doświadczeniu i pasji od lat pomagamy kandydatom i klientom w ich rozwoju. Wyróżnia nas to, że naszą owartość na drugiego człowieka łączymy z siłą współczesnej technologii. Nazywamy to Human Forward – wyjaśnia Jacques van den Broek, CEO Randstad.

kliknij, aby aplikować. gdziekolwiek jesteś!

Zmiany, które najłatwiej dostrzec, dotyczą naszej strony internetowej. W całości dostosowana jest do urządzeń mobilnych. Wyszukiwanie najciekawszych ofert pracy i wypełnianie formularzy zgłoszeniowych to teraz kilka kliknięć… albo przesunięć palcem na ekranie smartfona lub tabletu. 

< powrót do poprzedniej strony