робота гожув влкп/różne stanowiska, gorzów wielkopolski

опубликавано
город
gorzów wielkopolski, lubuskie
вид работы
временный
подать заявку

описание вакансии

количество рабочих мест
99
опыт
0-6 miesięcy

вид работы
временный
категория
производство
тип контракта
umowa o pracę tymczasową
занятость
pełen etat
график
podstawowy

координатор Randstad

oleg vradiy+48 +48 697 800 885
код
/21/05/2020/OV - 63582
клиент
Randstad Polska Sp. z o.o. [Gorzów Wielkopolski]

описание должности

Hej, w Randstad mamy dla Ciebie pracę.

предлагаем

Pomożemy Ci znaleźć taką, która odpowie na Twoje potrzeby i sprawi, że będziesz mógł realizować swoje pasje. Jesteśmy tu właśnie po to, by wspierać Cię w Twoim życiu zawodowym i dzielić się naszymi doświadczeniami.

задания

Specjaliści Randstad stają ramię w ramię z pracodawcami, którzy poszukują najlepszych pracowników. Wspieramy przedsiębiorców w rozliczaniu wynagrodzeń i zarządzaniu dokumentacją kadrową. Od lat trzymamy rękę na pulsie rynku pracy w Polsce i na świecie, a zdobytą wiedzę przekazujemy naszym partnerom.

ожидаем

Randstad to światowy lider doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Działamy globalnie, ale jednocześnie cieszymy się, że możemy być blisko Ciebie – tutaj i w jednym z ponad 40 biur w Polsce.

Агентство занятости - номер записи 47