1st line support with english, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
4

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)

kontakt w randstad

ela fraś-ławczys+48 +48 695 951 831
numer referencyjny
/193/05/2018/EF - 51448

opis stanowiska

Masz już pierwsze doświadczenia w branży IT za sobą? Skończyłeś studia informatyczne? Znasz język angielski na bardzo dobrym poziomie? Chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową w międzynarodowej firmie?

Jeśli TAK, to ta oferta jest dla Ciebie idealna!

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy faktoringowej z branży bankowej poszukujemy 1st Line Support with English.

oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, Multisport, vouchery lunchowe.
  • Biuro dobrze skomunikowane z centrum Warszawy.
  • Pracę w młodym, szybko rozwijającym się zespole.
  • Rozwój w zakresie nowoczesnych technologii IT.
  • Elastyczny grafik.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

zadania

  • Wsparcie techniczne pracowników poprzez mail i telefon we wszystkich międzynarodowych oddziałach firmy.
  • Analiza problemów i ich ewentualna eskalacja do 2 i 3 linii wsparcia
  • Sprawne zarządzanie ticketami.
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z technologią ITIL.
  • Testowanie nowego oprogramowania i sprzętu, wykonywanie instalacji i aktualizacji dla wszystkich urządzeń IT, w tym komputerów stacjonarnych i innych urządzeń oraz laptopów.

oczekujemy

  • Biegłej znajomości języka angielskiego oraz polskiego .
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia  w Customer Service/ IT Support.
  • Zaawansowanej znajomości systemów operacyjnych z rodziny Windows.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów związanych z pakietem  MS Office,
  • Wiedzy z zakresu instalacji i konfiguracji sprzętu komputerowego.
  • Doświadczenia w pracy z Outlook 2010 – zgody, kalendarz, deklaracje.
  • Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych.
  • Możliwości podjęcia pracy w systemie zmianowych.

Mile widziane:

  • Znajomość języka francuskiego.
  • Podstawowa wiedza z zakresu Windows Server 2008/2012.
  • Podstawowa wiedza z zakresu Active Directory.