1st line support with english, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

andrzej łuczycki+48 undefined
numer referencyjny
/76/12/2018/AŁ - 55507

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy faktoringowej z branży bankowej poszukujemy osoby na stanowisko 1st Line Support Analyst.

oferujemy

  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Premię roczną
  • Biuro dobrze skomunikowane z centrum miasta.
  • Możliwość zdobycia certyfikatu ITIL.
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku.
  • Pakiet benefitów – opieka medyczna, karta Multisport

zadania

  • Zapewnienie wsparcia technicznego użytkowników dotyczące problemów ze sprzętem komputerowym i systemami IT w firmie i jej oddziałach na całym świecie.
  • Konfiguracja i instalacja sprzętu komputerowego.
  • Monitorowanie pracy urządzeń i sieci.
  • Wsparcie pracowników wewnętrznych firmy w języku angielskim w oddziałach zlokalizowanych na świecie.

oczekujemy

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie C1
  • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego
  • Doświadczenia w Customer Service oraz Support IT – 6 - 12 msc
  • Gotowości do pracy zmianowej
  • Znajomości systemów Windows 7, 8 i 10 oraz MS Office 2003
  • Praktycznej znajomości obsługi komputera
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziane zrozumienie systemu Windows Server 2008 i 2012
  • Mile widziana znajomość Microsoft Active Directory
  • Mile widziane doświadczenie z rozwiązywaniem problemów z siecią
  • Chęci uczenia się i poznania nowych technologii