2nd line analyst - it service desk, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ela fraś-ławczys+48 +48 695 951 831
numer referencyjny
/628/10/2018/EF - 54767

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy faktoringowej z branży bankowej poszukujemy osoby na stanowisko 2nd Line Analyst - IT Service Desk.

oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji

zadania

  • Rozpatrywanie zgłoszeń z 2. linii wsparcia dla wszystkich urządzeń mobilnych, laptopów,drukarek, telefonów, serwerów i infrastruktury sieciowej
  • Wsparcie wiedzą mniej doświadczonych kolegów z zespołu
  • Troubleshooting dla systemów supportujących dla wdrożone aplikacje
  • Eskalacja skomplikowanych problemów do 3. linni wsparcia
  • Sprawne zarządzanie ticketami

oczekujemy

  • Około 2 lat doświadczenia jako 1st Line Support/Service Desk
  • Dostępności do pracy w systemie zmianowym
  • Fluent English - praca w środowisku multi językowym
  • Bardzo dobra znajomość Active Directory
  • Dobra znajomość systemu Windows 7/8/10
  • Dobra znajomość MS Server 2003/2008/2012/2016
  • Doświadczenie w supporcie sieci (LAN/WAN/VPN)
  • Wiedza z zakresu wirtualizacji (VM Ware/HyperV)