absolwenci logistyki poszukiwani!, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

joanna skrzypczyńska+48 +48 697 700 393
numer referencyjny
/574/11/2018/JS - 55396

opis stanowiska

Dołącz do struktur nowego SSC i rozpocznij swoją karierę u globalnego lidera w branży automotive! Jeśli jesteś absolwentem logistyki i masz za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe - aplikuj!

oferujemy

  • praca w start-upowej atmosferze
  • pakiet benefitów
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • szkolenie wdrożeniowe

zadania

  • zatwierdzanie faktur przewozowych
  • wprowadzanie incoterm, wagi i numeru wysyłki do bazy danych i systemu SAP
  • alokacja centrów kosztowych w odniesieniu do wytycznych
  • wyjaśnianie błędnie naliczonych kosztów i tworzenie not debetowych
  • tworzenie zapytań o noty kredytowe

oczekujemy

  • ukończone studia na kierunku Logistyka lub pokrewne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • znajomość języka niemieckiego będzie atutem
  • umiejętność pracy z systemem (mile widziana znajomość SAP)
  • mile widziane doświadczenie w obszarze logistyki lub finansów