account executive, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

maja szelowska+48 607305203
numer referencyjny
/355/01/2019/MS - 56138

opis stanowiska

Chcesz być częścią międzynarodowej grupy, realizującej kampanie marketingowe dla znanych marek? Tak się składa, że poszukujemy właśnie osoby na stanowisko account executive do agencji marketingowej. Nie wahaj się i aplikuj od razu po przeczytaniu oferty! :)

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku. Wymianę wiedzy z zagranicznymi oddziałami, które działają w 26 krajach
  • pracę w komfortowych warunkach w nowoczesnym biurze z atrakcyjną lokalizacją
  • szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy
  • udział w ciekawych szkoleniach oraz projektach
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

zadania

  • realizacja projektów
  • bieżące monitorowanie poszczególnych etapów realizacji projektów
  • przestrzeganie harmonogramów i jakości realizowanych projektów
  • zarządzanie codziennymi Kontaktami z Klientem
  • zbieranie wewnątrz firmy zapytań i briefów od Klientów
  • zbieranie dokumentacji związanej z przygotowaniem i realizacją zamówień
  • wprowadzanie danych do systemu
  • prowadzenie archiwum prac
  • współpraca z innymi działami zaangażowanymi w projekt

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomość tematyki z zakresu druku, DTP, produkcji
  • znajomości pakietu Ms Office
  • prawa jazdy kategori B
  • mile widziane wykształcenie z zakresu marketingu, publishingu, reklamy
  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji reklamowej lub w wewnętrznym dziale marketingu w firmie sieciowej, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności pracy w zespole
  • bardzo dobrej organizacji pracy ( przestrzeganie terminów)
  • umiejętności pracy pod presją czasu