account manager, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina czartoryjska+48 669230933
numer referencyjny
/158/08/2019/EC - 59976

opis stanowiska

Sprzedaż, pozyskiwanie klientów i budowanie relacji w sektorze B2B to Twoja pasja? W obszarze negocjacji i przygotowywania ofert czujesz się jak ryba w wodzie? Jesteś zorientowany na cel i jego realizację? Świetnie! Razem z klientem, światowym liderem dostarczającym profesjonalne produkty oraz rozwiązania w zakresie czystości i higieny w wielu branżach komercyjnych poszukujemy Account Managera, który będzie odpowiedzialny za rozwój sprzedaży u kluczowych klientów na rynku łódzkim.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne, dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • auto służbowe do użytku prywatnego
  • pracę dla międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku

zadania

  • budowanie trwałych relacji handlowych i rozwój sprzedaży B2B u istniejących klientów na terenie centralnej Polski (Łódź i okolice)
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • prowadzenie procesu sprzedażowego oraz negocjowanie bieżących warunków współpracy
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych
  • przygotowywanie oraz prezentowanie ofert handlowych
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • stały monitoring rynku i analiza działań konkurencji
  • raportowanie

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (technologia żywności, chemia lub pokrewne będzie dodatkowym atutem)
  • minimum 3 - letniego doświadczenia w sprzedaży B2B (preferowana branża: chemia profesjonalna lub pokrewne)
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację biznesową
  • umiejętności weryfikacji potrzeb klientów oraz budowania pozytywnych relacji
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • motywacji oraz nastawienia na osiąganie celu
  • znajomości pakietu MS Office
  • prawa jazdy kat. B