account manager, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

antonina zagwojska+48 697 700 323
numer referencyjny
/87/08/2019/AZ - 59965

opis stanowiska

Firma będąca wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie czystości i higieny poszukuje osoby na stanowisko Account Managera.

Jeśli sprzedaż to Twoje drugie imię i łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi, ta oferta pracy może być właśnie dla Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • podstawę plus premię
  • narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop, samochód)
  • benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • możliwość uczestnictwa w licznych szkoleniach
  • elastyczny czas pracy (praca w trybie Home Office)

zadania

  • utrzymywanie dobrych relacji i rozwijanie sprzedaży z klientami
  • nawiązywanie i rozwijanie współpracy z nowymi klientami
  • realizacja celów sprzedażowych i prowadzenie raportów związanych z działaniami sprzedażowymi
  • realizacja i rozwój strategii biznesowej
  • reprezentowanie firmy w kontaktach biznesowych (np. w trakcie przetargów)
  • udział w opracowywaniu i wdrażaniu planów sprzedaży
  • przeprowadzanie wizyt technologicznych i konsultacyjnych (w ramach umów zawartych z Klientami)

- Praca na terenie Wrocławia i okolic w promieniu 100 km.

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: technologia żywności, chemia lub pokrewne)
  • około 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (w sprzedaży B2B)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość programów pakietu Microsoft Office (Excel, Word etc),
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • odpowiedzialność i samodzielność w pracy