accounting assistant z językiem niemieckim, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia

kontakt w randstad

urszula krajewska+48 609 306 704
numer referencyjny
/545/09/2018/UK - 54159

opis stanowiska

Znasz dobrze język niemiecki i stawiasz pierwsze kroki w księgowości? Mamy dla Ciebie świetną ofertę!

oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w realizacji procesów księgowych
  • współpracę w środowisku międzynarodowym
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • pracę w wygodnym i nowoczesnym budynku
  • indywidualny plan szkoleń i wdrożenia
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, kursy językowe w firmie, dodatek wakacyjny, dofinansowanie miejsc parkingowych oraz żłobka i przedszkola)
  • możliwość wykonywanie części pracy zdalnie (home office)

zadania

  • weryfikacja i księgowanie faktur krajowych, zagranicznych i koncernowych w systemie SAP
  • udział w pracach projektowych
  • korespondencja z dostawcami i spółkami

oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie co najmniej B2
  • mile widziane wykształcenie z obszaru: ekonomia, rachunkowość, finanse, filologia
  • wysokiej motywacji do realizacji powierzonych zadań
  • dokładności i sumienności
  • chęci pracy w grupie