accounts payable team leader, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka wojnicka-żychowicz+48 605419487
numer referencyjny
/63/11/2018/AW - 54934

opis stanowiska

Twoja pasja to zarządzanie ludźmi? Znasz doskonale proces zobowiązań? Jesteś dynamiczną osobą, łatwo adaptującą się w ciągle zmieniającym się środowisku? Aplikuj!

oferujemy

  • pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy
  • pracę pełną wyzwań dla młodej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość ciągłego usprawniania procesów
  • wynagrodzenie podstawowe + premia roczna

zadania

  • zarządzanie zespołem zobowiązań: rekrutacja, motywowanie, wyznaczanie celów, oceny okresowe
  • zarządzanie procesem zobowiązań
  • organizacja pracy podległego zespołu
  • rozwiązywanie problemów (główny punkt eskalacyjny)
  • koordynacja procesu zamknięcia miesiąca oraz roku
  • ciągłe usprawnienia procesów działań operacyjnych zespołu
  • ścisła współpraca i budowanie relacji z partnerami biznesowymi

oczekujemy

  • 3-5 lat doświadczenia w obszarze zobowiązań w SSC/BPO
  • 0,5-1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • znajomość SAP będzie atutem
  • doskonałe umiejętności interpersonalne, samodzielność, proaktywność
  • elastyczność, otwartość na zmiany