admin & payroll specialist with german, piła

lokalizacja
piła, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

gabriela majchrzak+48 607402900
numer referencyjny
/326/06/2019/GM - 59063

opis stanowiska

Szukasz pracy w międzynarodowym środowisku ? Komunikujesz się w j.niemieckim i angielskim ? Ta praca jest dla Ciebie! Nie zwlekaj! Aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • rozwój kariery w dużej, międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • pakiet relokacyjny dla osób spoza Polski

zadania

  • praca w międzynarodowym środowisku w HR Contact Center
  • proste czynności administracyjne z obszaru kadrowo-płacowego
  • budowanie długofalowych relacji z klientami, dostarczanie rozwiązań dla klientów
  • przygotowywanie raportów
  • nadzór nad obiegiem dokumentów oraz weryfikacja danych w SAP
  • administracja dokumentów HRowych (umowy o pracę, weryfikacja płatności itp.)

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości j.niemieckiego (min.B2)
  • umiejętności komunikacji w j.angielskim (min. B2)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obszarze obsługi klienta
  • chęci do rozwoju, otwartości, komunikatywności
  • gotowości do pracy w Pile (woj.wielkopolskie)
  • dobrej znajomości MS Office