administrator biura, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Nieruchomości
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

justyna wielgórska+48 607373586
numer referencyjny
/70/01/2019/JW - 55886

opis stanowiska

Chcesz pracować w prestiżowym osiedlu biurowców pzy ul. Żwirki i Wigury? Chcesz pełnić różnorodne obowiązki? Lubisz wspierać innych w codziennej pracy? Posiadasz doświadczenie w obszarze administracji?

Jeżeli tak zapraszam Cię do przesłania CV.

oferujemy

  • pracę w globalnej firmie z branży nieruchomości mieszczącej się przy ul. Żwirki i Wigury
  • miłą atmosferę pracy i zgrany zespół
  • różnorodność obowiązków
  • nowoczesne miejsce pracy

zadania

  • sprawne koordynowanie pracy recepcji
  • kontakt z dostawcami
  • organizacja podróży służbowych
  • wsparcie w organizacji eventów, imprez okolicznościowych
  • zarządzanie korespondencją
  • dokonywanie krótkich, prostych tłumaczeń z języka angielskiego
  • pełnienie roli gospodarza firmy - przyjmowanie gości

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy w obszarze administracji
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • miłego usposobienia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 Oferta pracy tymczasowej