administrator ds. procesów rekrutacyjnych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna buczko+48 693920068
numer referencyjny
/373/11/2019/AB - 61590

opis stanowiska

Czy posiadasz pierwsze doświadczenia w HR/rekrutacji/obsłudze klienta zdobyte w międzynarodowym środowisku? Marzysz o rozwoju w obszarze HR? Dobrze znasz język angielski lub jeden z następujących języków obcych: włoski/niemiecki/bułgarski/hiszpański/rosyjski/francuski? Jeżeli tak, doskonale! Mamy dla Ciebie ofertę pracy!

oferujemy

  • duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji
  • atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna, praca zdalna, bony zniżkowe, etc.
  • pracę w miłej atmosferze

zadania

  • administracyjne wsparcie procesów rekrutacyjnych (umawianie spotkań, monitorowanie kalendarzy, potwierdzanie rozmów rekrutacyjnych, etc.)
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem wewnętrznym i kandydatami
  • wsparcie w onboardingu (przygotowywanie listów intencyjnych, kontraktów, etc.)
  • zarządzanie systemami HR i aktualizacja danych

oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego w HR/rekrutacji/obsłudze klienta w międzynarodowym środowisku
  •  wymagana znajomość języka angielskiego, włoskiego, niemieckiego, bułgarskiego, niderlandzkiego oraz rosyjskiego
  • chęci do rozwoju w obszarze HR
  • znajomości systemów Workday/Salesforce - mile widziana
  • entuzjazmu i dojrzałości biznesowej