administrator działu logistyki, nadarzyn

lokalizacja
nadarzyn, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dominika jaworska+48 695794491
numer referencyjny
/76/05/2020/RC - 63637

opis stanowiska

 Dla naszego Klienta, firmy będącej liderem w produkcji samochodów dostawczych poszukujemy:

Administratora działu logistyki

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Randstad
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 5000 brutto
  • możliwość przystąpienia do opieki medycznej i programu karty sportowej
  • zatrudnienie od zaraz

zadania

  • Wprowadzanie pojazdów do programu Remos / faktury zakup /
  • Kompletacja dokumentów dla zakupów Inter Company / uzupełnienie danych w Platformie Administracyjnej oraz Remos
  • Zlecanie tłumaczeń
  • Przygotowanie i dostarczanie dokumentów do rejestracji
  • Zlecanie płatności za rejestracje
  • Zakładanie / weryfikacja obszarów sprzedaży klientów do celów obciążeń z tytułu TUV - Cost Recovery
  • Przygotowanie i wprowadzenie wniosków faktur obciążeniowych Web-SD.
  • Przygotowanie dokumentów nabycia i zbycia pojazdów - dane wysyłane do Wydziału Komunikacji
  • Wprowadzanie dostawców dla działu / kompletacja i weryfikacja dokumentacji zgodnie z procedurą /
  • Zlecanie i koordynacja transportów. Akceptacja merytoryczna rozliczeń / wymiennie /
  • Wykonywanie innych powierzonych zadań przez przełożonego (polecenie służbowe)

oczekujemy

  • język angielski min. poziom średniozaawansowany
  • biegła obsługa komputera
  • umiejętność pracy w programach do obsługi sprzedaży i procesów logistycznych (po przeszkoleniu)
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dokładność
  • umiejętności analitycznego myślenia