administrator hr, słupsk

lokalizacja
słupsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna zalewska+48 667885855
numer referencyjny
/402/08/2019/KZ - 60194

opis stanowiska

Szukasz pracy w renomowanej firmie produkcyjnej mającą stabilną sytuacje na rynku? Chcesz się rozwijać? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Dla naszego klienta firmy SCANIA poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku Administrator HR.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (min. do 31.03.2020 z możliwością zatrudnienia w firmie Scania),
  • szansa na rozwój i zdobycia ciekawego doświadczenia,
  • praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty na zakupy).

zadania

  • koordynacja przepływu dokumentów kadrowych,
  • prowadzenie akt pracowniczych,
  • administrowanie aplikacjami HR,
  • przygotowanie i weryfikacja dokumentów pracy (umów, zaświadczeń itp.),
  • przygotowywanie raportów, prezentacji i analiz.

oczekujemy

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • Pakiet MS Office,
  • Skrupulatność i sumienność w powierzone obowiązki,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność.

Masz więcej pytań? Zadzwoń już dziś 667 885 855.