administrator it, gdynia

lokalizacja
gdynia, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)

kontakt w randstad

natalia lachowicz+48 609537703
numer referencyjny
/82/10/2018/NL - 54278

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy na stanowisku administratora IT? Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Ta oferta jest dla Ciebie! Nie zwlekaj! Aplikuj!

oferujemy

  • pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży
  • umowę B2B lub umowę o pracę
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

zadania

  • administracja infrastrukturą IT całej grupy

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego
  • ok 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • biegłej znajomości TCP/IP
  • biegłej znajomości Active Directory
  • doświadczenia w administracji serwerami Windows i Linux, infrastrukturą storage i przełącznikami LAN
  • bardzo dobrej znajomości zagadnień bezpieczeństwa sieciowego (w tym konfiguracji VPN i firewall)
  • umiejętności przeprowadzania zaawansowanej diagnostyki problemów
  • angielski w stopniu komunikatywnym (swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej oraz komunikacja/wsparcie w j.angielskim)