administrator it, włocławek

lokalizacja
włocławek, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia lachowicz+48 609537703
numer referencyjny
/124/10/2018/NL - 54312

opis stanowiska

Masz doświadczenie na stanowisku administratora IT? Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Ta oferta jest dla Ciebie! Nie zwlekaj! Aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

zadania

  • administracja serwerami Linux, Windows Servers
  • obsługa architektury systemowej Vmware ESX i baz danych SQL
  • sporządzanie analiz/ocen dot. SQL i innych raportów
  • administracja sieciami LAN i WLAN
  • pomoc przy wprowadzaniu nowych rozwiązań IT
  • rozwiązywanie kompleksowych problemów IT
  • wsparcie komputerów z systemami operacyjnymi Windows 10 i 7
  • obsługa użytkowników
  • nadzór nad bezpieczeństwem systemu IT
  • backup i archiwizacja danych
  • prowadzenie dokumentacji infrastruktury sprzętowej, sieciowej i serwerowej

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego
  • doświadczenia w realizacji projektów wdrożeniowych systemów ERP, CRM produkcyjnych, księgowych, płacowych lub logistycznych
  • znajomości aplikacji raportowania SQL
  • bardzo dobrej znajomości systemów Linux i Windows Servers
  • znajomości sprzętu i oprogramowania komputerowego
  • komunikatywności, zdolności analitycznego myślenia i samodzielnego ustalania priorytetów, odpowiedzialności
  • dobrej znajomości SAP i CRM
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego