administrator linux/devops, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marta zenio+48 667800231
numer referencyjny
/581/03/2021/MZ - 69044

opis stanowiska

Szukasz ciekawej, pełnej wyzwań pracy?

Dla naszego klienta - lidera rynku usług maklerskich w Polsce, wyróżniającego się zastosowaniem i wykorzystaniem do obsługi klientów innowacyjnych i nowoczesnych technologii, poszukujemy aktualnie Administratora Linux/DevOps.

Dołącz do zespołu pasjonatów i specjalistów.

oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • W chwili obecnej pracę całkowicie zdalną
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie wydatków na kulturę i rozrywkę, firmowe eventy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego: udział w szkoleniach, konferencjach, seminariach, dofinansowanie nauki języka angielskiego, dostęp do firmowej biblioteki
  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy w miłym, zaangażowanym zespole

zadania

  • Udział w tworzeniu i utrzymaniu Aplikacji Internetowych Serwisów Informacyjnych i Analitycznych
  • Utrzymanie infrastruktury związanej z ww. obszarem: serwery x86, macierze, LoadBalancery
  • Zapewnienie wysokiej dostępności świadczonych usług
  • Dokumentowanie prowadzonych prac

oczekujemy

  • Dobrej znajomości Docker, Kubernetes
  • Dobrej znajomości Linux (najlepiej Debian lub podobne)
  • Znajomości wirtualizacji opartej o XenServer, KVM
  • Umiejętności programowania w bash/Perl/Phyton
  • Znajomości narzędzi CI/CD np. Gitlab
  • Znajomości Jira, Confluence
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej korzystanie z dokumentacji technicznej