administrator oracle [rekrutacja zdalna], katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

weronika łukaszewicz+48 +665 201 601
numer referencyjny
/3/05/2020/WŁ - 63574

opis stanowiska

Dla jednego z naszych kluczowych klientów z branży finansowej poszukujemy aktualnie Administratora Oracle na poziomie Junior, Mid, Senior.

Nasz klient działa zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jest to innowacyjna organizacja opierająca swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi współpracuje. Dzięki dużej swobodzie działania pracownicy pobudzają swoją motywację oraz kreatywność, co z kolei przekłada się na zwiększenie ich efektywność i zadowolenia z wykonywanych zadań.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • darmowe lekcje języka angielskiego
  • możliwość pracy przy autorskich projektach
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • certyfikowane szkolenia

zadania

  • administrowanie Oracle
  • pisanie scenariuszy np. w Perl/Ansible/Bash

oczekujemy

  • znajomość Linux, SQL, Oracle
  • doświadczenia w administrowaniu Oracle Enterprise Manager (OEM) - nice to have
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako inżynier Oracle
  • doświadczenia w pisaniu scenariuszy np. w Perl/Ansible/Bash
  • angielski na poziomie min B2