administrator personalny, janki

lokalizacja
janki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

kategoria
ITeS, BPO & KPO
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agata bąkowska+48 691082239
numer referencyjny
/598/11/2018/AB - 55492

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w obszarze HR ? inetresujesz się tematyką kadrowo-płacową ?

Nasza oferta jest skierowana prosto do Ciebie.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Administrator Personalny

oferujemy

  • zatrudnienie w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się organizacji
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • benefity pozapłacowe- m.in. dostęp do prywatnej opieki medycznej, karta sportowa
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy (możliowść przedłużenia współpracy

zadania

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
  • wsparcie w działaniach administracyjnych
  • wystawianie zaświadczeń
  • tworzenie prostych raportów i zestawień w programie Excel

oczekujemy

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - mile widzane
  • język angielski na poziome komunikatywnym
  • dobrej znajomości programu Excel
  • znajomość aktualnie obowiązujących przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole