administrator systemów billingowych, gdynia

lokalizacja
gdynia, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia lachowicz+48 609 537 703
numer referencyjny
/344/08/2018/NS - 53373

opis stanowiska

Przyjaźnisz się z PL/SQL? Zapoznałeś się z systemami billingowymi? Nie szukaj już dalej, znalazłeś ofertę idealną! Dla naszego klienta, firmy z branży telekomunikacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuję Administratora Systemów Informatycznych! Aplikuj!

oferujemy

  • pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży
  • umowę B2B lub umowę o pracę
  • dofinasowanie do Karty Multisport
  • ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

zadania

  • administrowanie modułami systemu billingowego, w tym konfiguracja i wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem systemu (w dużej mierze wykorzystywany PL/SQL)
  • migracja danych do systemu billingowego z systemów zewnętrznych
  • rozwój i wykorzystywanie API (PL/SQL, REST, JSON) do masowych zmian w systemie billingowym
  • weryfikacja zgodności działania systemu z wymaganiami (procedury kontrolne poprawności procesów billingowych)
  • udział w procesach masowych w zakresie taryfikacji klientów

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • kilkuletnie doświadczenie w regularnym stosowaniu SQL i PL/SQL na poziomie minimum średniozaawansowanym - warunek konieczny
  • j. angielki w stopniu średniozaawansowanym
  • mile widziana znajomość: JSON, XML, Elastic Search, REST, WebServices