administrator systemów it, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna janas-łukasik+48 +48501327680
numer referencyjny
/236/10/2019/AJ - 61013

opis stanowiska

Posiadasz 2 letnie doświadczenie w administrowaniu systemami IT?

Komunikacja w języku angielskim to dla Ciebie codzienność?

Chcesz podjąć stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej organizacji
  • przyjazną atmosferę pracy
  • miejsce pracy w centrum Katowic (dostępny parking)
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych oraz dostęp do najnowszych technologii
  • pakiet świadczeń między innymi: opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie, kartę sportową, dofinansowanie do posiłków, etc.

zadania

  • monitorowanie infrastruktury IT znajdującej się u klienta (zdalnie z siedziby firmy)
  • udzielanie wsparcia technicznego klientom w języku angielskim w zakresie konfiguracji i rozwiązywania problemów w obszarze wirtualizacji VMware, Windows Server 2008/2012/2016 oraz systemów backupowych
  • konfiguracją środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność i bezpieczeństwo
  • tworzenie dokumentacji
  • poszerzanie wiedzy oraz doskonalenie posiadanych umiejętności specjalistycznych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowane z zakresu informatyki)
  •  min. 2 letniego doświadczenia w administrowaniu systemami Windows Server 2008/2012/2016 oraz VMware
  • doświadczenia w konfiguracji, administracji i zarządzaniu usługami - DNS, DHCP, RDP, RDWeb
  • doświadczenia w administrowaniu systemami backup NetBackup, Veeam, Backup Exec, VDP
  • mile widziane certyfikaty Microsoft MCSA 2008/2012 oraz VMware VCA/VCP
  • dobrej znajomości języka angielskiego (codzienna komunikacja)
  • umiejętności efektywnej pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu
  • umiejętność właściwego ustalania priorytetów
  • zdolność komunikacji ze wszystkimi szczeblami managmentu