administrator windows, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina lipska+48 +48607306907
numer referencyjny
/143/11/2020/KL - 66655

opis stanowiska

Naszym klientem jest firma założoną przez przedsiębiorców wprowadzających na rynek polski produkty w opakowaniach. Systematycznie realizują obowiązki odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych oraz prowadzenia publicznych kampanii edukacyjnych.

Ich odbiorcami są m.in firmy odbierające i zagospodarowujące odpady z gospodarstw domowych, firmy zbierające odpady ze źródeł takich jak handel wielkopowierzchniowy, przemysł, firmy przekazujące do recyklingu odpady opakowaniowe powstałe na terenie ich zakładów produkcyjnych i placówek handlowych.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • system premiowy
  • abonament medyczny
  • dofinansowanie do kart sportowych
  • niekorporacyjną atmosferę pracę
  • stabilność zatrudnienia i nieograniczone możliwości rozwoju

zadania

  • Administrowanie systemami Linux
  • Administrowanie systemami Windows Server 2012-2016
  • Dbanie o bezpieczeństwo informatyczne przedsiębiorstwa
  • Analiza i rozwiązywanie zagadnień technicznych
  • Monitorowanie zasobów infrastruktury serwerowej
  • Pomoc przy wdrażaniu nowych technologii
  • Instalowanie oraz przygotowywanie stanowisk komputerowych i konfiguracja urządzeń sieciowych.

oczekujemy

  • znajomości systemów Windows 2012-2016; DNS, DHCP, CS, Firewall
  • znajomość Active Directory
  • znajomość serwerów wirtualizacyjnych WMware 6.7

Mile widziana:

  • znajomość Linux, Proxy
  • znajomość backup i archiwizacji (BackupExec, EnterpriseVault, DLO)
  • znajomość zabezpieczeń: Forinet, AvastAntivirus, MCAfee Gateway