administrator/ka dokumentacji budowlanej, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

mirella chołda+48 667450230
numer referencyjny
/539/03/2021/MC - 68996

opis stanowiska

Studiujesz budownictwo? A może ukończyłeś technikum budowlane?

Poszukujesz pierwszego doświadczenia w administrowaniu dokumentacją budowlaną?

Zdobądź je z nami!

Lokalizacja: Wrocław, ul. Osobowicka

oferujemy

  • możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń w administrowaniu dokumentacją budowlaną
  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwości dalszej współpracy
  • stawkę: 22 zł brutto na początek -> około 3700 zł brutto miesięcznie
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00
  • pakiet benefitów a w nim: opiekę medyczną i kartę sportową

zadania

  • wsparcie Kierownika Budowy w pracach administracyjnych
  • przygotowanie dokumentacji budowy
  • kserowanie i skanowanie planów i szkiców

oczekujemy

  • gotowości do nauki

Zainteresowała cię nasza oferta? Złóż swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ!