agile coach/scrum master, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina kielan+48 +48 501 310 814
numer referencyjny
/352/11/2018/PK - 55560

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, niemieckiego koncernu spożywczego poszukuję kandydatów na stanowisko Agile Coach/Scrum Master.

Chciałbyś realizować w swojej karierze projekt, który stanie się best practise w Twojej specjalizacji? Z nami to możliwe, pomożemy Ci to osiągnąć!

oferujemy

  • możliwości rozwoju osobistego i długofalową współpracę
  • nowoczesne środowisko pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • pracę w międzynarodowym środowisku

zadania

  • motywowanie zespołu i przygotowanie do samodzielnej i niezależnej pracy
  • przekazywanie dobrych praktyk i zasad w zespole
  • prowadzenie zespołów i wspieranie ich w radzeniu sobie problemami

oczekujemy

  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • posiadania wykształcenia wyższego z zakresu informatyki lub podobnego
  • 3-5 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku jako Scrum Master lub Agile Coach w realizacji projektów IT
  • wiedzy i doświadczenia z zakresu metod zwinnych
  • pozytywnego nastawienia i zaangażowania do pracy