aml specialist, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
8
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Bankowość
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

olga lekh+48 697 170 376
numer referencyjny
/293/01/2021/OL - 67611

opis stanowiska

Masz pierwsze doświadczenie w AML / KYC? Chcesz rozwijać się w tym kierunku? Posługujesz się dobrze językiem angielskim i programem Excel? Fantastycznie! Sprawdź naszą ofertę pracy.

Dla jednego z naszych klientów - międzynarodowego banku - poszukujemy kandydatów do działu AML/KYC.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta
  • umowa na czas określony
  • atrakcyjne wynagrodzenie i benefity
  • udział w ciekawym projekcie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • praca w międzynarodowym środowisku

zadania

  • weryfikacja informacji o klientach w różnych źródłach
  • przygotowywanie danych o klientach i wprowadzania danych do systemu
  • ocena ryzyka klientów
  • sprawdzanie podejrzanych transakcji na kontach klientów

oczekujemy

  • doświadczenie w obszarze AML / KYC
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • gotowość do rozpoczęcia pracy - od teraz
  • zainteresowanie projektem czasowym (okres ok 6 miesięcy)