analityk baz danych dostawców, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra buda+48 +48 697 744 216
numer referencyjny
/247/02/2019/AB - 56700

opis stanowiska

Dobrze znasz angielski, nie boisz się wyzwań i lubisz mieć kontakt z ludźmi? Jesteś skrupulatny i lubisz pracę z danymi? Podejmij wyzwanie i dołącz do międzynarodowej firmy.

oferujemy

  • pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale rachunkowym
  • przyjazne miejsce pracy (chill rooms, game rooms)
  • międzynarodowe środowisko
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie do posiłków
  • pakiety sportowe, zniżki do kin, dodatkowy pakiet medyczny
  • wynagrodzenie ok. 4000 brutto

zadania

  • utrzymanie bazy danych dostawców
  • tworzenie i koordynowanie bazami danych w różnych aplikacjach
  • procesowanie zmiany danych tych dostawców w powiązanych aplikacjach
  • kontakt z zewnętrznymi dostawcami
  • kontakt z wewnętrznym działem zakupów oraz działem księgowości
  • weryfikacja dokumentacji dostawców
  • usprawnianie procesów systemowych
  • utrzymywanie odpowiednich standardów i wytycznych dotyczących poszczególnych projektów
  • realizowanie zadań ad hoc i projektów przydzielonych przez przełożonego

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (B2)
  • podstawowej znajomości języka włoskiego, francuskiego,holenderskiego lub niemieckiego
  • wykształcenia wyższego z zakresu ekonomii, statystyki, matematyki, chemii lub fililogii
  • bardzo dobrej praktycznej znajomości programów Word, Excel i MS Outlook
  • umiejętności analitycznych i skupienia na rozwiązaniu problemu
  • komunikatywności i umiejętności interpersonalnych
  • dostępności w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku