analityk bazy danych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
3,000 - 3,800 PLN / M-C

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

jakub smagło+48 697 581 038
numer referencyjny
/260/04/2021/TK - 69480

opis stanowiska

Poszukujesz pracy związanej z analizą baz danych?

Posiadasz już doświadczenie w tym zakresie i Excel nie ma przed Tobą tajemnic?

Cechujesz się sumiennością i skrupulatnością?

Czeka na Ciebie oferta pracy w firmie o międzynarodowych strukturach, nastawionej na stałe doskonalenie! Poszukujemy pracownika na stanowisko analityka baz danych. Daj nam się poznać- zaaplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na czas określony
  • zarobki w wysokości 3000-3800zł brutto miesięcznie (w zależności od posiadanego doświadczenia)
  • pracę w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

zadania

  • prace związane z analizą danych dotyczących aplikacji kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy, ich procesowaniem oraz zatrudnianiem
  • współpraca z pozostałymi działami

oczekujemy

  • min. wykształcenia średniego (w trakcie studiów)
  • biegłej znajomości obsługi komputera, szczególnie środowiska MS Office (Excel)
  • min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy w zakresie analizy baz danych
  • sumienności, dokładności w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętności analitycznego spojrzenia na dane związane z rekrutacją pracowników
  • mile widziana wiedza na temat rekrutacji
  • mile widziana znajomość wiodącego oprogramowania związanego z obsługą kadrową pracowników

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.