analityk biznesowo - systemowy, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
kontrakt
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

paulina kielan+48 +48 501 310 814
numer referencyjny
/292/05/2019/PK - 58471

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy z branży ubezpieczeniowej poszukuję Analityka biznesowo - systemowego.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o B2B
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • biuro w dogodnej lokalizacji

zadania

  • Koordynowanie prac analitycznych w zakresie IT,
  • Analizę i dokumentowanie wymagań klienta oraz dbanie o ich spójność,
  • Analizę procesów biznesowych i wypracowywanie rozwiązań,
  • Udział w procesie wdrożenia i odbiorze oprogramowania, tworzeniu scenariuszy testowych, przygotowywaniu lub odbiorze dokumentacji,
  • Analizę problemów oraz rekomendowanie i wprowadzanie usprawnień,
  • Udział w planowaniu projektu, priorytetyzacji zadań i wymagań,
  • Nadzór nad poprojektowym rozwojem systemu oraz pełnienie roli experta w rozwiązywaniu problemów zgłoszonych w środowisku produkcyjnym.

oczekujemy

  • Wyższego wykształcenia technicznego lub ekonomicznego,
  • Minimum czteroletniego doświadczenia w pracy na stanowisku wiodącego analityka biznesowego/systemowego w procesie wdrażania systemów IT,
  • Mile widziana znajomość procesów raportowania finansowego zgodnie z międzynarodowymi standardami rachunkowości oraz doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań IT wspierających, procesy raportowania,
  • Znajomości narzędzi do graficznej prezentacji procesów (np. MS Visio, EA),
  • Praktycznej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację ustną i pisemną,
  • Samodzielności, odpowiedzialności, rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, nastawienia na współpracę zespołową.