analityk biznesowy, rzeszów

lokalizacja
rzeszów, podkarpackie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

jowita gawor+48 697801021
numer referencyjny
/165/04/2021/JG - 69387

opis stanowiska

Dla klienta, producenta rozwiązań informatycznych, poszukuję aktualnie kandydatów na stanowisko Analityk Biznesowy w sektorze Administracji Publicznej. Jeżeli posiadasz analityczny umysł i masz doświadczenie z SQL - aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • indywidualny plan szkoleń
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • pracę zdalną do odwołania
  • pracę z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • sprzęt służbowy
  • możliwości rozwoju
  • imprezy integracyjne
  • szybki proces rekrutacyjny

zadania

  • analiza zmian prawnych oraz ich wpływu na utrzymanie i rozwój systemu
  • analiza istniejących rozwiązań oraz nowych projektów
  • projektowanie rozwiązań rozwoju systemu
  • wsparcie techniczne i rozwiązywanie problemów związanych z działaniem oprogramowania
  • tworzenie dokumentacji

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne)
  • minimum 2-letniego doświadczenia w zakresie planowania, tworzenia i rozwoju rozwiązań analityczno-raportowych (np. systemu klasy ERP)
  • kompetencji analitycznych
  • biegłej znajomości SQL
  • praktycznej znajomości metodyk i standardów modelowania danych i zarządzania architekturą danych - znajomość Enterprise Architect