analityk biznesowy, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia

kontakt w randstad

magdalena gubska+48 667955993
numer referencyjny
/63/09/2018/MG - 53708

opis stanowiska

Masz doświadczenie w dziale controllingu? Znasz angielski? Szukasz nowych wyzwań i jesteś gotów odbywać częste podróże służbowe? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Szczecinie.

oferujemy

  • pracę w firmie z zagranicznym kapitałem
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w projektach międzynarodowych

zadania

  • wsparcie kierowników projektów w aspektach finansowych i kosztowych
  • monitorowanie wyników i monitorowanie finansowe projektów
  • monitorowanie i ocenianie etapów projektów, tak aby zapewnić realizację celów budżetowych i ostatecznych terminów
  • prognozowanie i dostosowywanie budżetów projektów
  • ocena ryzyka finansowego i możliwości
  • generowanie raportów finansowych dot. projektów

oczekujemy

  • doświadczenia w obszarze controllingu - mile widziane w controllingu projektowym
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • zdolności analitycznych
  • nastawienia na optymalizacje
  • samodzielności
  • znajomości pakietu MS Office (w tym Excel)
  • gotowości do odbywania podróży służbowych