analityk ds. gruntów, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Nieruchomości
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

joanna wysocka+48 697378479
numer referencyjny
/464/03/2019/JW - 57879

opis stanowiska

Naszym klientem jest prężnie rozwijający się deweloper mieszkaniowy. Jeśli masz analityczny umysł, jesteś dobrze zorganizowany i samodzielnie potrafisz przygotować inwestycje pod zakup, to szukamy właśnie Ciebie.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową,
  • ubezpieczenie na życie,
  • lekcje języka,
  • dofinansowanie do urlopu,
  • bony okolicznościowe,
  • nowoczesne biuro w centrum Warszawy;

zadania

  • dostarczanie dogłębnych analiz każdego z etapów procesu pozyskania inwestycji oraz wskazanie czynników, które mogą wpłynąć na rezultat,
  • aktywne badania rynku nieruchomości, analiz mikro i makroekonomicznych i studiów porównawczych (benchmarking),
  • samodzielna koordynacja procesu inwestycyjnego, w zakresie pozyskiwania informacji i dokumentacji, przygotowania analiz i wniosku inwestycyjnego,
  • samodzielne przygotowanie analizy chłonności, zbieranie potrzebnych danych, dokumentów i decyzji,
  • samodzielne przygotowanie due delligence danej inwestycji

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w branży nieruchomości mieszkaniowych,
  • znajomość i rozumienie procesu deweloperskiego,
  • doświadczenie w przygotowywaniu wniosków inwestycyjnych,
  • min. 3 letnie doświadczenie w przygotowywaniu due delligence i analizy chłonności,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych oraz umiejętności prezentowania danych,
  • samodyscypliny i podejścia zadaniowego,
  • umiejętności całościowego spojrzenia na inwestycję, z określeniem ryzyk oraz nastawieniem na maksymalizację zysków,
  • pozytywne, zmotywowane podejście do pracy,
  • znajomość prawa budowlanego oraz zasad gospodarki przestrzennej,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność koordynowania pracy i komunikacji osób zaangażowanych w projekt,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i pracę
  • Pakiet MS office, zaawansowana znajomość programu Excel,