analityk ds. nieruchomości, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja sejwa+48 697 372 897
numer referencyjny
/679/10/2018/PS - 54813

opis stanowiska

Możesz pochwalić się świetną znajomością języka niemieckiego? Znasz program Excel w stopniu dobrym? Jesteś samodzielny, odpowiedzialny i optymistycznie nastawiony do wykonywania codziennych obowiązków? Szukasz pracy w międzynarodowej renomowanej organizacji z branży nieruchomości cechującej się wyjątkowo przyjazną atmosferą? Mamy propozycję dla Ciebie!

analityk ds. nieruchomości

oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość pracy na pełen etat lub 1/2 bądź 3/4 etatu
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i dodatkowy premie uznaniowe
  • pakiet benefitów
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • bardzo przyjazne środowisko pracy oparte na wzajemnym zaufaniu i otwartej komunikacji
  • atrakcyjna lokalizacja biura – centrum Warszawy

zadania

  • praca w systemie SAP – rejestracja, zarządzanie, analiza i weryfikacja danych związanych z umowami najmu
  • rozliczanie kosztów generowanych przez nieruchomości
  • współpraca z najemcami, właścicielami i zarządcami nieruchomości
  • wykonywanie rocznych rozliczeń kosztów eksploatacyjnych
  • rozpatrywanie reklamacji dotyczących w/w rozliczeń oraz przygotowywanie stosownej dokumentacji
  • współpraca z działami Administrowania Nieruchomościami w Niemczech, Księgowości w Polsce i Niemczech, Zarządzania Nieruchomościami w Niemczech
  • codzienna praca w języku niemieckim
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i profesjonalnej relacji z klientami, zarządcami oraz współpracownikami w Niemczech

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości jęz. niemieckiego – warunek konieczny
  • znajomości MS Office – w szczególności programu Excel
  • wykształcenia wyższego – preferowany kierunek językowy lub finanse i rachunkowość/ekonomia
  • mile widziana znajomość obsługi programu SAP, języka angielskiego oraz znajomość lub zainteresowanie branżą nieruchomości
  • poczucie odpowiedzialności za pracę
  • umiejętność pracy w zespole, proaktywne działanie i nastawienie na współpracę z klientem