analityk ds. wsparcia sprzedaży z jęz. niem., łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

przemysław kozołup+48 697 800 526
numer referencyjny
/764/03/2021/PK - 69221

opis stanowiska

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży logistyczno-przewozowej, poszukujemy specjalisty do działu Field Sales Support w Łodzi.

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • możliwość pracy zdalnej
  • udział w planach emerytalnych

zadania

  • Wspieranie Menadżerów Sprzedaży we wszystkich czynnościach administracyjnych i operacyjnych
  • Przygotowywanie raportów, przeglądów biznesowych i symulacji finansowych dla klientów
  • Sporządzanie ofert sprzedaży w odpowiedzi na zapytania klientów

oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2 w mowie i w piśmie
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1 w mowie i w piśmie
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office zwłaszcza programu Excel