analityk finansowy z językiem angielskim, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

szymon czerwonka+48 669523232
numer referencyjny
/445/04/2021/SC - 69652

opis stanowiska

Jeśli znasz język angielski i chcesz rozwinąć swoją karierę u jednego z międzynarodowych liderów w swojej branży - aplikuj!

oferujemy

  • pakiet benefitów
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • umowę o pracę
  • szkolenie wdrożeniowe
  • pracę zdalną w obecnym okresie pandemii (za wyjątkiem pierwszych dni szkoleniowych)

zadania

  • układanie procesu księgowego (kontrola procesu od zamówienia po płatność)
  • pomoc w procesach związanych z zarządzaniem umowami
  • budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami
  • ścisła współpraca z działem zaopatrzenia (procurement)

oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2 (w mowie i piśmie)
  • bardzo dobrego doświadczenia w obszarze księgowości.
  • znajomości Oracle i pakietu MS office.
  • doświadczenia w działach AP/GL lub wykształcenia księgowego i solidnej wiedzy.