analityk finansowy, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

żaneta musiał+48 693503233
numer referencyjny
/260/08/2019/ŻM - 60086

opis stanowiska

Jeśli dobrze czujesz się w pracy z liczbami, chcesz pracować w międzynarodowym środowisku, to mamy ofertę dla Ciebie!

oferujemy

  • praca w centrum Katowic
  • zatrudnienie na rok (umowa o pracę tymczasową) z możliwością przejścia w struktury klienta
  • pakiet benefitów, w tym m.in. prywatną opiekę medyczną (Medicover)

zadania

  • Pełna odpowiedzialność za wybrany proces
  • Dokładne i terminowe raportowanie wartości rzeczywistych, coroczna analiza kosztów w oparciu o działania, prognozowanie (częściowo), Budżetowanie (częściowo) i aktualizacja cen transferowych.
  • Dbałość o zgodność ze standardami raportowania oraz o polityką rachunkowości
  • Dostarczanie raportów dla obszaru magazynowego
  • Wdrożenie projektów nowych wymogów prawnych dotyczących rachunkowości w obszarze magazynowania(np. Fuzje / sprzedaż / przejęcia, nowe MSSF)
  • Udział w projektach automatyzacji wspieranych przez działy IT (RPA, VBA, SQL).
  • Poszukiwanie obszarów do poprawy

oczekujemy

  • Znajomość rachunkowości finansowej
  • Znajomość funkcjonalna łańcucha dostaw
  • Umiejętności analityczne i doświadczenie w zakresie pracy na danych
  • Zarządzanie ryzykiem i kontrole wewnętrzne (identyfikacja i łagodzenie ryzyka finansowego i biznesowego)
  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Zaawansowana znajomość Excela
  • zaawansowany angielski w mowie i w piśmie