analityk finansowy, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Usługi finansowe
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

martyna delura+48 697 502 885
numer referencyjny
/538/11/2018/MD - 55359

opis stanowiska

wiesz, jak wykorzystać swoje zdolności analityczne w biznesie? chcesz mieć wpływ na jakich raportach pracujesz, jakie dane przedstawiać, jak usprawniać narzędzia do raportowania? lubisz prace samodzielną ale świetnie komunikujesz się z ludźmi na różnych stanowiskach? jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś/aś twierdząco, zapraszamy do aplikowania!

oferujemy

  • możliwość tworzenia własnych narzędzi pracy;
  • wpływ na to jak chce realizować codziennie zadania;
  • miejsce pracy, które stanie się drugim domem-dosłownie! nie pracujemy w biurowcu,
  • niekończące się wyzwania, dzięki czemu każdy Twój dzień w pracy będzie pełen atrakcji;
  • biuro w super lokalizacji;
  • fajnych i pomysłowych ludzi, którzy nigdy nie pozwolą Ci się nudzić i dla których chętnie przyjdziesz do pracy (naprawdę!);
  • dbamy o swoich, dlatego oprócz umowy o pracę dostaniesz od nas też coś dla ducha: spotkania i wyjazdy integracyjne, co byś się szybko poczuł jak u siebie;
  • oraz oczywiście pakiet podstawowych benefitów

zadania

  • koordynacja raportowania finansowego (miesięcznego oraz kwartalnego)-samodzielny projekt;
  • tworzenie i rozwój wewnętrznych narzędzi kontrolingowych;
  • przygotowanie prognoz wyników;
  • odpowiedzialność za kontrolę prawidłowości rozliczania kampanii i projektów;
  • sporządzanie rachunku cash-flow;
  • rozwój i wsparcie P&L’a dla wszystkich linii biznesowych;
  • współpraca z kluczowymi managerami oraz zarządem

oczekujemy

  • min. 1 rok doświadczenia w obszarach analizy finansowej / kontrolingu;
  • wiedzy i doświadczenia w obszarach księgowości i podatków;
  • umiejętności korzystania z zaawansowanych możliwości Excela;
  • analitycznego myślenia i głowy pełnej pomysłów;
  • bardzo dobrej organizacji pracę;
  • orientacji biznesowej;
  • dobrej komunikacji w języku angielskim

Agencja zatrudnienia – nr  wpisu 47